T1N030TLAS9
Manufacturer Name: ABB
  • Part Number: T1N030TLAS9
  • Description
    Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 30A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V W/ Term Lugs, 12VDC Shunt & Aux Cont
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about T1N030TLAS9 ABB
    T1N030TLAS9 ABB
    T1N030TLAS9 is manufactured by ABB and is categorized in the MCCBs category. T1N030TLAS9 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 30A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V W/ Term Lugs, 12VDC Shunt & Aux Cont . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.