2PLB4LB-110
Manufacturer Name: ALTECH CORP
  • Part Number: 2PLB4LB-110
  • Description
    2PLB Red LED Pilot Light, 22mm Cutout, IP65, 110 V ac, 20 mA
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Control Switch Accessories
  • Status:
  • More about 2PLB4LB-110 ALTECH CORP
    2PLB4LB-110 ALTECH CORP
    2PLB4LB-110 is manufactured by ALTECH CORP and is categorized in the Control Switch Accessories category. 2PLB4LB-110 is described as 2PLB Red LED Pilot Light, 22mm Cutout, IP65, 110 V ac, 20 mA. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.