160R-330JS
Manufacturer Name: API Delevan
  • Part Number: 160R-330JS
  • Description
    FIXED IND 33NH 1.295A 75 MOHM
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 160R-330JS API Delevan
    160R-330JS API Delevan
    160R-330JS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 160R-330JS is described as FIXED IND 33NH 1.295A 75 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.