160R-470JS
Manufacturer Name: API Delevan
  • Part Number: 160R-470JS
  • Description
    FIXED IND 47NH 1.22A 85 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 160R-470JS API Delevan
    160R-470JS API Delevan
    160R-470JS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 160R-470JS is described as FIXED IND 47NH 1.22A 85 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.