3094R-220JS
Manufacturer Name: API Delevan
  • Part Number: 3094R-220JS
  • Description
    FIXED IND 22NH 1A 50 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 3094R-220JS API Delevan
    3094R-220JS API Delevan
    3094R-220JS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 3094R-220JS is described as FIXED IND 22NH 1A 50 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.