4302-222J
Manufacturer Name: API Delevan
  • Part Number: 4302-222J
  • Description
    FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25 OHM
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 4302-222J API Delevan
    4302-222J API Delevan
    4302-222J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 4302-222J is described as FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.