S0402-10NJ3C
Manufacturer Name: API Delevan
  • Part Number: S0402-10NJ3C
  • Description
    FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about S0402-10NJ3C API Delevan
    S0402-10NJ3C API Delevan
    S0402-10NJ3C is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. S0402-10NJ3C is described as FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.