PTKM100R-894VM
Manufacturer Name: API Delevan
  • Part Number: PTKM100R-894VM
  • Description
    FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PTKM100R-894VM API Delevan
    PTKM100R-894VM API Delevan
    PTKM100R-894VM is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. PTKM100R-894VM is described as FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.