PTKM750R-894VM
Manufacturer Name: API Delevan
  • Part Number: PTKM750R-894VM
  • Description
    FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PTKM750R-894VM API Delevan
    PTKM750R-894VM API Delevan
    PTKM750R-894VM is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. PTKM750R-894VM is described as FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.