HA55-3023130LF
Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Part Number: HA55-3023130LF
  • Description
    FIXED IND 13UH 37A 3.25 MOHM TH
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HA55-3023130LF BI Magnetics
    HA55-3023130LF BI Magnetics
    HA55-3023130LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HA55-3023130LF is described as FIXED IND 13UH 37A 3.25 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.