HA55-3623200LF
Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Part Number: HA55-3623200LF
  • Description
    FIXED IND 20UH 33A 3.85 MOHM TH
  • Status:
  • More about HA55-3623200LF BI Magnetics
    HA55-3623200LF BI Magnetics
    HA55-3623200LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HA55-3623200LF is described as FIXED IND 20UH 33A 3.85 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.