HA55L-3023135LF
Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Part Number: HA55L-3023135LF
  • Description
    FIXED IND 13.5UH 39A 2.76 MOHM
  • Status:
  • More about HA55L-3023135LF BI Magnetics
    HA55L-3023135LF BI Magnetics
    HA55L-3023135LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HA55L-3023135LF is described as FIXED IND 13.5UH 39A 2.76 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.