HA55L-3023163LF
Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Part Number: HA55L-3023163LF
  • Description
    FIXED IND 16.3UH 37A 3.25 MOHM
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HA55L-3023163LF BI Magnetics
    HA55L-3023163LF BI Magnetics
    HA55L-3023163LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HA55L-3023163LF is described as FIXED IND 16.3UH 37A 3.25 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.