HA72E-061R0LFTR13
Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Part Number: HA72E-061R0LFTR13
  • Description
    FIXED IND 1UH 10.3A 10 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HA72E-061R0LFTR13 BI Magnetics
    HA72E-061R0LFTR13 BI Magnetics
    HA72E-061R0LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HA72E-061R0LFTR13 is described as FIXED IND 1UH 10.3A 10 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.