HA72E-06330LFTR13
Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Part Number: HA72E-06330LFTR13
  • Description
    FIXED IND 33UH 1.8A 332 MOHM SMD
  • Status:
  • More about HA72E-06330LFTR13 BI Magnetics
    HA72E-06330LFTR13 BI Magnetics
    HA72E-06330LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HA72E-06330LFTR13 is described as FIXED IND 33UH 1.8A 332 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.