HA72E-12100HLFTR13
Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Part Number: HA72E-12100HLFTR13
  • Description
    FIXED IND 10UH 10A 17.2 MOHM SMD
  • Status:
  • More about HA72E-12100HLFTR13 BI Magnetics
    HA72E-12100HLFTR13 BI Magnetics
    HA72E-12100HLFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HA72E-12100HLFTR13 is described as FIXED IND 10UH 10A 17.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.