HM100-251R0LFTR13
Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Part Number: HM100-251R0LFTR13
  • Description
    FIXED IND 1UH 70A 0.9 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HM100-251R0LFTR13 BI Magnetics
    HM100-251R0LFTR13 BI Magnetics
    HM100-251R0LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM100-251R0LFTR13 is described as FIXED IND 1UH 70A 0.9 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.