HM100-251R5LFTR13
Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Part Number: HM100-251R5LFTR13
  • Description
    FIXED IND 1.5UH 45A 0.9 MOHM SMD
  • Status:
  • More about HM100-251R5LFTR13 BI Magnetics
    HM100-251R5LFTR13 BI Magnetics
    HM100-251R5LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM100-251R5LFTR13 is described as FIXED IND 1.5UH 45A 0.9 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.