HM100-252R0LFTR13
Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Part Number: HM100-252R0LFTR13
  • Description
    FIXED IND 2UH 35A 0.9 MOHM SMD
  • Status:
  • More about HM100-252R0LFTR13 BI Magnetics
    HM100-252R0LFTR13 BI Magnetics
    HM100-252R0LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM100-252R0LFTR13 is described as FIXED IND 2UH 35A 0.9 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.