HM11-11503LF
Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Part Number: HM11-11503LF
  • Description
    FIXED IND 11UH 12A 8.1 MOHM TH
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HM11-11503LF BI Magnetics
    HM11-11503LF BI Magnetics
    HM11-11503LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM11-11503LF is described as FIXED IND 11UH 12A 8.1 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.