HM79S-125220LFTR13
Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Part Number: HM79S-125220LFTR13
  • Description
    FIXED IND 22UH 2.2A 70 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HM79S-125220LFTR13 BI Magnetics
    HM79S-125220LFTR13 BI Magnetics
    HM79S-125220LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79S-125220LFTR13 is described as FIXED IND 22UH 2.2A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.