HM79S-74330LFTR13
Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Part Number: HM79S-74330LFTR13
  • Description
    FIXED IND 33UH 970MA 180 MOHM
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HM79S-74330LFTR13 BI Magnetics
    HM79S-74330LFTR13 BI Magnetics
    HM79S-74330LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79S-74330LFTR13 is described as FIXED IND 33UH 970MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.