SDR1045-220M
Manufacturer Name: Bourns
  • Part Number: SDR1045-220M
  • Description
    FIXED IND 22UH 2.2A 145 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 450
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SDR1045-220M Bourns
    SDR1045-220M Bourns
    SDR1045-220M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SDR1045-220M is described as FIXED IND 22UH 2.2A 145 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.