SDR1307A-330K
Manufacturer Name: Bourns
  • Part Number: SDR1307A-330K
  • Description
    FIXED IND 33UH 3.1A 65 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SDR1307A-330K Bourns
    SDR1307A-330K Bourns
    SDR1307A-330K is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SDR1307A-330K is described as FIXED IND 33UH 3.1A 65 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.