SRN1060-180M
Manufacturer Name: Bourns
  • Part Number: SRN1060-180M
  • Description
    FIXED IND 18UH 3.85A 43 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4203
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRN1060-180M Bourns
    SRN1060-180M Bourns
    SRN1060-180M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRN1060-180M is described as FIXED IND 18UH 3.85A 43 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.