GDB-0.200A
Manufacturer Name: Bussmann
  • Part Number: GDB-0.200A
  • Description
    Product Description: FUSE, 0.200A(200mA), 250V, F, 5X20mm GLASS
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
  • More about GDB-0.200A Bussmann
    GDB-0.200A Bussmann
    GDB-0.200A is manufactured by Bussmann and is categorized in the Mini Fuses category. GDB-0.200A is described as Product Description: FUSE, 0.200A(200mA), 250V, F, 5X20mm GLASS . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.