GDC-0.100A
Manufacturer Name: Bussmann
  • Part Number: GDC-0.100A
  • Description
    Product Description: FUSE, 0.100A(100MA), 250V, T, 5X20mm GLASS
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
  • More about GDC-0.100A Bussmann
    GDC-0.100A Bussmann
    GDC-0.100A is manufactured by Bussmann and is categorized in the Mini Fuses category. GDC-0.100A is described as Product Description: FUSE, 0.100A(100MA), 250V, T, 5X20mm GLASS . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.