VSK-S10-24UA
Manufacturer Name: CUI
  • Part Number: VSK-S10-24UA
  • Description
    CONV AC/DC 10W 24V 0.45A PCB
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 162
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VSK-S10-24UA CUI
    VSK-S10-24UA CUI
    VSK-S10-24UA is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Converters category. VSK-S10-24UA is described as CONV AC/DC 10W 24V 0.45A PCB. Perfect Parts is a supplier of Power Management Modules and other Semiconductors.