VSK-S10-5UA
Manufacturer Name: CUI
  • Part Number: VSK-S10-5UA
  • Description
    CONV AC/DC 10W 5V 2A PCB
  • Status:
  • Available: 467
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VSK-S10-5UA CUI
    VSK-S10-5UA CUI
    VSK-S10-5UA is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Converters category. VSK-S10-5UA is described as CONV AC/DC 10W 5V 2A PCB. Perfect Parts is a supplier of Power Management Modules and other Semiconductors.