VSK-S15-15U
Manufacturer Name: CUI
  • Part Number: VSK-S15-15U
  • Description
    CONV AC/DC 15W 15V 1.0A PCB
  • Status:
  • Available: 199
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VSK-S15-15U CUI
    VSK-S15-15U CUI
    VSK-S15-15U is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Converters category. VSK-S15-15U is described as CONV AC/DC 15W 15V 1.0A PCB. Perfect Parts is a supplier of Power Management Modules and other Semiconductors.