VSK-S25-48U
Manufacturer Name: CUI
  • Part Number: VSK-S25-48U
  • Description
    CONV AC/DC 25W 48V 0.5A PCB
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 166
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VSK-S25-48U CUI
    VSK-S25-48U CUI
    VSK-S25-48U is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Converters category. VSK-S25-48U is described as CONV AC/DC 25W 48V 0.5A PCB. Perfect Parts is a supplier of Power Management Modules and other Semiconductors.