VSK-S3-3R3U
Manufacturer Name: CUI
  • Part Number: VSK-S3-3R3U
  • Description
    CONV AC-DC 3.3V@700MA 2.3W PCB
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 283
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VSK-S3-3R3U CUI
    VSK-S3-3R3U CUI
    VSK-S3-3R3U is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Converters category. VSK-S3-3R3U is described as CONV AC-DC 3.3V@700MA 2.3W PCB. Perfect Parts is a supplier of Power Management Modules and other Semiconductors.