VSK-S5-3R3UA
Manufacturer Name: CUI
  • Part Number: VSK-S5-3R3UA
  • Description
    CONV AC/DC 5W 3.3V 1.25A PCB
  • Status:
  • Available: 142
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VSK-S5-3R3UA CUI
    VSK-S5-3R3UA CUI
    VSK-S5-3R3UA is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Converters category. VSK-S5-3R3UA is described as CONV AC/DC 5W 3.3V 1.25A PCB. Perfect Parts is a supplier of Power Management Modules and other Semiconductors.