CA4-X0-03-017-111-E
Manufacturer Name: Carling Tech
  • Part Number: CA4-X0-03-017-111-E
  • Description
    CIR BRKR 17MA 240VAC 125VDC
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Circuit Breakers & Accessories
  • Status:
  • More about CA4-X0-03-017-111-E Carling Tech
    CA4-X0-03-017-111-E Carling Tech
    CA4-X0-03-017-111-E is manufactured by Carling Tech and is categorized in the Circuit Breakers & Accessories category. CA4-X0-03-017-111-E is described as CIR BRKR 17MA 240VAC 125VDC. Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.