104-PR3-1.5A
Manufacturer Name: E-T-A
  • Part Number: 104-PR3-1.5A
  • Description
    CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 48VDC
  • Status:
  • More about 104-PR3-1.5A E-T-A
    104-PR3-1.5A E-T-A
    104-PR3-1.5A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Circuit Breakers & Accessories category. 104-PR3-1.5A is described as CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 48VDC. Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.