105-P10-10A
Manufacturer Name: E-T-A
  • Part Number: 105-P10-10A
  • Description
    CIR BRKR THRM 10A 250VAC 48VDC
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Circuit Breakers & Accessories
  • Status:
  • More about 105-P10-10A E-T-A
    105-P10-10A E-T-A
    105-P10-10A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Circuit Breakers & Accessories category. 105-P10-10A is described as CIR BRKR THRM 10A 250VAC 48VDC. Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.