106-M2-P10-4.5A
Manufacturer Name: E-T-A
  • Part Number: 106-M2-P10-4.5A
  • Description
    CIR BRKR THRM 4.5A 250VAC 48VDC
  • Status:
  • More about 106-M2-P10-4.5A E-T-A
    106-M2-P10-4.5A E-T-A
    106-M2-P10-4.5A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Circuit Breakers & Accessories category. 106-M2-P10-4.5A is described as CIR BRKR THRM 4.5A 250VAC 48VDC. Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.