1140-E211-P1M1-3.5A
Manufacturer Name: E-T-A
  • Part Number: 1140-E211-P1M1-3.5A
  • Description
    CIR BRKR THRM 3.5A 250VAC 50VDC
  • Status:
  • More about 1140-E211-P1M1-3.5A E-T-A
    1140-E211-P1M1-3.5A E-T-A
    1140-E211-P1M1-3.5A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Circuit Breakers & Accessories category. 1140-E211-P1M1-3.5A is described as CIR BRKR THRM 3.5A 250VAC 50VDC. Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.