1140-E211-P9M1-15A
Manufacturer Name: E-T-A
  • Part Number: 1140-E211-P9M1-15A
  • Description
    CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
  • Status:
  • More about 1140-E211-P9M1-15A E-T-A
    1140-E211-P9M1-15A E-T-A
    1140-E211-P9M1-15A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Circuit Breakers & Accessories category. 1140-E211-P9M1-15A is described as CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC. Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.