1140-G111-P1M1-16A
Manufacturer Name: E-T-A
  • Part Number: 1140-G111-P1M1-16A
  • Description
    CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Circuit Breakers & Accessories
  • Status:
  • More about 1140-G111-P1M1-16A E-T-A
    1140-G111-P1M1-16A E-T-A
    1140-G111-P1M1-16A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Circuit Breakers & Accessories category. 1140-G111-P1M1-16A is described as CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC. Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.