POE13W2X12-R
Manufacturer Name: EATON
  • Part Number: POE13W2X12-R
  • Description
    TRANSFRMR 100UH 13W 1.7A 12P SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: SMPS & Switching Converter Transformers
  • Status:
  • More about POE13W2X12-R EATON
    POE13W2X12-R EATON
    POE13W2X12-R is manufactured by EATON and is categorized in the SMPS & Switching Converter Transformers category. POE13W2X12-R is described as TRANSFRMR 100UH 13W 1.7A 12P SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.