POE13W3X3.3-R
Manufacturer Name: EATON
  • Part Number: POE13W3X3.3-R
  • Description
    TRANSFRMR 100UH 13W 1.6A 12P SMD
  • Status:
  • More about POE13W3X3.3-R EATON
    POE13W3X3.3-R EATON
    POE13W3X3.3-R is manufactured by EATON and is categorized in the SMPS & Switching Converter Transformers category. POE13W3X3.3-R is described as TRANSFRMR 100UH 13W 1.6A 12P SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.