POE26W5V-R
Manufacturer Name: EATON
  • Part Number: POE26W5V-R
  • Description
    TRANSFRMR 160UH 26W 2.6A POE SMD
  • Status:
  • More about POE26W5V-R EATON
    POE26W5V-R EATON
    POE26W5V-R is manufactured by EATON and is categorized in the SMPS & Switching Converter Transformers category. POE26W5V-R is described as TRANSFRMR 160UH 26W 2.6A POE SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.