LP96W-34-C2800-RD
Manufacturer Name: Eptronics
  • Part Number: LP96W-34-C2800-RD
  • Description
    Power Supply; AC-DC; 34V@2.8A; 90-305V In; Encapsulated; LED Driver; 96W; PFC; LP Series
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LP96W-34-C2800-RD Eptronics
    LP96W-34-C2800-RD Eptronics
    LP96W-34-C2800-RD is manufactured by Eptronics and is categorized in the Lighting category. LP96W-34-C2800-RD is described as Power Supply; AC-DC; 34V@2.8A; 90-305V In; Encapsulated; LED Driver; 96W; PFC; LP Series. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.