HW1L-M411Q-R-24V
Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Part Number: HW1L-M411Q-R-24V
  • Description
    Product Description: Pushbutton, Mom, Red, 40mm Mush, 24V Direct, 22mm Mounting, Incand, 1NO/ 1NC Contact Blocks, Spring-Up Term
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about HW1L-M411Q-R-24V IDEC Corp
    HW1L-M411Q-R-24V IDEC Corp
    HW1L-M411Q-R-24V is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Pushbutton Switches category. HW1L-M411Q-R-24V is described as Product Description: Pushbutton, Mom, Red, 40mm Mush, 24V Direct, 22mm Mounting, Incand, 1NO/ 1NC Contact Blocks, Spring-Up Term . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.