L-05B27NJV6T
Manufacturer Name: Johanson Technology
  • Part Number: L-05B27NJV6T
  • Description
    FIXED IND 27NH 200MA 2 OHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about L-05B27NJV6T Johanson Technology
    L-05B27NJV6T Johanson Technology
    L-05B27NJV6T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-05B27NJV6T is described as FIXED IND 27NH 200MA 2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.