022903.5VXSP
Manufacturer Name: Littelfuse
  • Part Number: 022903.5VXSP
  • Description
    FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Uncategorized Fuse Blocks and Holders
  • Status:
  • More about 022903.5VXSP Littelfuse
    022903.5VXSP Littelfuse
    022903.5VXSP is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Uncategorized Fuse Blocks and Holders category. 022903.5VXSP is described as FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC. Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.