ULT-12/2.5-D48PM-C
Manufacturer Name: Murata Power
  • Part Number: ULT-12/2.5-D48PM-C
  • Description
    DC/DC CONVERTER 12V 2.5A 30W
  • Status:
  • More about ULT-12/2.5-D48PM-C Murata Power
    ULT-12/2.5-D48PM-C Murata Power
    ULT-12/2.5-D48PM-C is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ULT-12/2.5-D48PM-C is described as DC/DC CONVERTER 12V 2.5A 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.