ULT-3.3/7.5-D48N-C
Manufacturer Name: Murata Power
  • Part Number: ULT-3.3/7.5-D48N-C
  • Description
    DC/DC CONVERTER 3.3V 7.5A 25W
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about ULT-3.3/7.5-D48N-C Murata Power
    ULT-3.3/7.5-D48N-C Murata Power
    ULT-3.3/7.5-D48N-C is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ULT-3.3/7.5-D48N-C is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 7.5A 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.