UQQ-3.3/25-Q48P-C
Manufacturer Name: Murata Power
  • Part Number: UQQ-3.3/25-Q48P-C
  • Description
    CONV DC/DC 82.5W 25A 3.3V T/H
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about UQQ-3.3/25-Q48P-C Murata Power
    UQQ-3.3/25-Q48P-C Murata Power
    UQQ-3.3/25-Q48P-C is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. UQQ-3.3/25-Q48P-C is described as CONV DC/DC 82.5W 25A 3.3V T/H. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.